Jak nainstalovat Navi-X Addon na Kodi v 5 krocích

Pokud jste někdy přemýšleli o tom, jak streamovat filmy, televizní pořady, dokumenty a další mediální obsah na jednom místě, nemusíte hledat další


Navi-X Kodi by mohl být nejoblíbenějším doplňkem Kodi a také nejstarším. Jedná se o doplněk Kodi, který nabízí uživatelům internetu bezplatný mediální obsah.

Bezplatné streamování však není tak snadné, protože mnoho vysokokvalitních toků je omezeno geograficky, k nimž nelze přistupovat bez VPN pro Kodi.

V tomto článku vám ukážeme, jak nainstalovat Navi-X na Kodi a vyřešit různé problémy související s doplňkem..

Co je Navi-X Kodi

Navi-X umožňuje svým uživatelům sdílet a stahovat obsah prostřednictvím velmi velké video databáze. Vše od filmů po televizní pořady, sportovní události a živou televizi bylo možné najít pouhými prsty.

Postupujte podle tohoto podrobného průvodce, jak nainstalovat Navi-X do Kodi.

Jak nainstalovat Navi-X na verzi Kodi Leia a Krypton

Kodi Leia je nejnovější verze Kodi následovaná populární verzí Krypton. Tento doplněk funguje skvěle se všemi dostupnými verzemi Kodi.

Chcete-li nainstalovat doplněk Navi-X Kodi, postupujte takto:

 1. otevřeno Kodi> Vyberte ‘Nastavení tlačítko vlevo nahoře > Soubor Manažer > Dvojklik ‘Přidat Zdroj’.jak nainstalovat navi-x na kodi
 2. Zadejte tento odkaz http://kdil.co/repo/ > Klikněte na OK > Nyní zadejte název odkazu na média ‘Kodil Repo > Klikněte na OK znovu.jak nainstalovat naxi x addon na kodi krypton verze 17
 3. Vraťte se do Domovská obrazovka > Klikněte na Doplňky na levé straně nabídky > Klikněte vlevo nahoře ve tvaru krabice ikona > Nainstalujte z zip soubor > Kodil Repo > Kodil.zip.Navi-x nainstalovat soubor ZIP kodi
 4. Instalace z úložiště >Vybrat Úložiště Kodil > Program Přidatons> Klikněte na Navi-X > Nainstalujte.Nastavení doplňku navi-x na kodi krypton verze 17
 5. Vraťte se do Hlavní menu > Programové doplňky >Navi-X > a užijte si to!

nastavení navi-x addon kodi krypton verze 17

Jak nainstalovat Navi-X Kodi Jarvis verze 16 nebo vyšší

Instalace Navi-X na Kodi Jarvis verze 16 je podobná instalaci Navi-X na Kodi Leia a Krypton, kromě skutečnosti, že rozvržení Kodi Jarvis je trochu odlišné od vylepšené verze.

Kodi Jarvis má mírné variace v rozvržení hlavního menu. Hlavní menu lze nalézt ve spodní části obrazovky ve vodorovné poloze, zatímco v nejnovější verzi je hlavní menu umístěno na levé straně stojící svisle.

V Kodi Krypton je klíčová funkce nazývaná ‘Systém’ byl nahrazen ‘Nastavení které lze nalézt v hlavní Jídelní lístek. Nicméně, pokud jde o ‘jak používat Navi-XV jedné z verzí Kodi zůstává proces stejný.

Jak opravit problémy Navi-X, které nefungují

Uživatelé Navi-X mohou při instalaci doplňku Kodi čelit některým chybám. Při instalaci Navi-X jsme uživatelům Kodi poskytli dva nejčastější problémy.

Zkontrolujte v protokolu chybu Další informace

Tato chyba může vést každého k šílenství. Při některých příležitostech jsme všichni viděli, že Kodi nedokáže streamovat mediální obsah, který chcete zoufale sledovat. Nic však nemůžeme napravit.

Tento problém obvykle vyřešíte vymazáním mezipaměti. K tomu je třeba nainstalovat „Add-on installer“, což je doplněk Kodi. Po dokončení instalace doplňku otevřete doplněk nástroje pro údržbu, poté klikněte na obecný doplněk a vymažte mezipaměť.

Pokud problém přetrvává i po vymazání mezipaměti, může se zdát, že se pokoušíte získat přístup k obsahu blokovanému geogra- fií, ke kterému lze přistupovat pouze prostřednictvím sítě Kodi VPN.

Proč Navi-X přestal pracovat?

Navi-X může někdy přestat pracovat neočekávaným způsobem, což může způsobit určité potíže. K této chybě obvykle dochází, pokud máte nainstalovanou předchozí verzi Kodi nebo Navi-X. Vyhledejte nejnovější verzi Navi-X a také nejnovější Kodi Krypton verze 17, abyste chybu vyřešili.

Pokud máte nainstalovanou novější verzi Navi-X a Kodi, můžete zkusit odinstalovat Navi-X a znovu nainstalovat doplněk. To může váš problém vyřešit.

Zabalení

Navi-X je bezpochyby nejoblíbenější a nejstarší doplněk Kodi. Přináší databázi, kde uživatelé Kodi mohou sdílet nejnovější mediální obsah. Filmy, televizní pořady a další podobné zábavní balíčky můžete streamovat bez jakýchkoli potíží.

Instalace Navi-X na Kodi ve skutečnosti váš problém bezplatně streamuje. Svůj oblíbený obsah můžete snadno sledovat doma, v práci nebo kdekoli se budete cítit pohodlně. Projděte si našeho průvodce, jak nainstalovat Navi-X na Kodi, a sledujte svůj oblíbený obsah odkudkoli.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map