Jak nainstalovat iStream (Duckpool) na Kodi v 8 krocích

Co je iStream?

Duckpool je nový název doplňku iStream Kodi, který je známý svými filmy a streamováním televizních pořadů. Samotný název ukazuje, že doplněk duckpool patří do rodiny Muck Duck. Obsahuje masivní odkazy a zdroje pro videa, která nabízí, což vám umožňuje streamovat cokoli.


Od té doby, co ji převzal Mucky Duck, byl rebranded do Duckpoolu. Nebyli byste naivní srovnávat Duckpool s Covenantem nebo Genesis Reborn. Jakmile však získáte správný odkaz, nabízí kvalitní videa.

Poskytli jsme podrobného průvodce, jak nainstalovat iStream (Duckpool) na Kodi. Přečtěte si tedy našeho podrobného průvodce níže:

Jak nainstalovat iStream (Duckpool) na Kodi 17
Jak nainstalovat iStream (Duckpool) na Kodi 16
Recenze Kodi iStream (Duckpool)
iStream Kodi nefunguje / chyby / problémy

Varování! Při používání serveru iStream (Duckpool) byste měli zůstat anonymní, protože to zajistí vaše soukromí. Využijte 57% slevu na IPVanish a streamujte neomezený obsah na iStream (Duckpool).

Jak nainstalovat iStream (Duckpool) na Kodi Krypton verze 17 nebo vyšší

 1. Pokud jste již nainstalovali Kodi Krypton verze 17, pak Otevřete Kodi ve vašem systému > Klikněte na Nastavení ikona ozubeného kola, které najdete nahoře > Nyní vyberte Správce souborů.jak nainstalovat istream duckpool na kodi
 2. Tady uvidíte Přidat zdroj možnost na levé straně obrazovky, Dvojklik na to > Objeví se pole, kde musíte kliknout ‘Žádný’ > Nyní zadejte úložiště URL http://muckys.mediaportal4kodi.ml/ > Nyní zadejte název zdroje médií “Mucky Duck” u možnosti uvedené dole > Nyní klikněte OK.jak nainstalovat istream duckpool na kodi kryptn verze 17
 3. Jít zpět k Domovská obrazovka Kodi zasažením “Esc” knoflík > Klikněte na Doplňky > Vyberte ikonu Installer Package, ikona ve tvaru krabice umístěná v levém horním rohu.istream duckpool na kodi
 4. Nyní klikněte na možnost Instalace ze souboru ZIP > Najděte a klikněte na Mucky Duck > Nyní klikněte na repository.mdrepo-1.0.2.zip a počkejte na instalaci úložiště.istream duckpool nastavení kodi
 5. Po dokončení instalace klikněte na Instalace z úložiště volba > Vybrat Mucky Duck Repo ze seznamu > Úložiště doplňků > Pak Úložiště Duckpool > Nainstalujte.istream duckpool Kodi nastavení
 6. Jakmile je instalace úložiště Duckpool dokončena, vraťte se do seznamu úložišť zasažením “Backspace” dvakrát na klávesnici.istream duckpool kodi konfigurace
 7. Nyní najděte a klikněte na Úložiště Duckpool > Doplňky videa > Duckpool > Nainstalujte > Instalace doplňku bude trvat několik minut.istream duckpool na kodi xbmc
 8. Teď se vrať Domovská obrazovka Kodi > Klikněte na Doplňky > Nyní Doplňky videa > Pak Duckpool > Gratulujeme! Nyní jste si stáhli iStream (Duckpool) 2017.

istream duckpool kodi addon

Jak nainstalovat iStream na Kodi Jarvis verze 16 nebo nižší

 1. Otevřete Kodi Jarvis > Vyberte možnost Systém > Klepněte na Správce souborů v části Systémy možnost > Nyní poklepejte na Přidat zdroj.
 2. Zde se objeví pole, klikněte na „Žádné“ > Zadejte URL http://muckys.mediaportal4kodi.ml/ a klikněte na hotovo > Zadejte název Mucky Duck a klikněte na Hotovo > Nyní klikněte na OK.
 3. Vraťte se zpět do hlavní nabídky Kodi > Klikněte na Systém > Doplňky > Instalace ze souboru ZIP > Mucky Duck > repository.mdrepo-1.0.2.zip > Počkejte na instalaci.
 4. Nyní klikněte na Instalovat z úložiště > Mucky Duck Repo > Úložiště doplňků > Úložiště Duckpool > Nainstalujte.
 5. Vraťte se zpět na volbu Instalovat z úložiště > Úložiště Duckpool > Doplňky videa > Duckpool > Nainstalujte > Užívat si!

Recenze Kodi iStream (Duckpool)

iStream (Duckpool) přetrvával tolik let. MANY Uživatelé Kodi, kteří dříve používali Duckpool, nemohli odolat instalaci jiného doplňku než Duckpool.

istream reddit

Navzdory skutečnosti, že nabízí různé zdroje / odkazy pro sledování videoobsahu, mnoho uživatelů Kodi preferuje jeho kvalitu videa. Dále by jeho nabídka v nabídce většinu času zpomalovala uživatele.

istream reddit recenzi

iStream Kodi nefunguje

Při mnoha příležitostech může iStream (Duckpool) přestat fungovat, což by mohlo zničit vaše zážitky z Kodi. Níže byla uvedena některá z chyb týkajících se nefungujícího systému iStream Kodi:

iStream Kodi Žádné odkazy

Někdy mediální obsah, který streamujete, nemá žádné odkazy, a proto iStream (Duckpool) vrací chybu. Pokud uživatelé Kodi nemohou najít odkaz na svůj oblíbený videoobsah, může to způsobit frustrace.

Řešení

Jakmile narazíte na zdroj, který není k dispozici, nebo jednoduše zobrazí zprávu „iStream no sources“, musíte vymazat mezipaměť. To lze provést instalací Merlin Auto Cleaner.

Zabalte se

iStream (Duckpool) nesmí být srovnáván s nejoblíbenějšími doplňky Kodi, jako jsou Covenant, Exodus nebo Genesis. Tento doplněk přináší svým uživatelům hodnotu s dobrou kvalitou videa a uživatelsky přívětivým rozhraním. Dokáže zobrazit filmy a televizní pořady z různých internetových odkazů, které mohou uživatelé Kodi někdy považovat za poškozené.

Stále však nabízí videa v kvalitě HD a je přednostní mým mnoha uživatelům Kodi. Ve výše uvedené příručce jsme poskytli kompletní návod, jak nainstalovat iStream na Kodi. Některé z toků mohou být blokovány a pro jejich odblokování budete muset na Kodi nainstalovat IPVanish.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map