Jak nainstalovat IPVanish na FireStick – snadná instalace

ipvanish-on-firestick

Hledáte návod, jak nainstalovat IPVanish na Firestick? Bez stínu pochybností jste se dostali na správné místo!

V této ukázce krok za krokem vás seznámím se vším, co potřebujete vědět o jedné z nejpopulárnějších VPN pro FireStick – IPVanish!

Kromě instalačních pokynů IPVanish tento článek vrhá světlo na vlastnosti hvězd a také zpracovává jednoduchý postup pro jeho testování na Amazon Firestick, jakmile bude nastaven.

Najdete přesně to, co jste hledali, aniž byste museli dále hledat, zde je jednoduchý postupný postup instalace IPVanish na Firestick, abyste mohli jít AWOL, kdykoli budete chtít!

Jak nainstalovat IPVanish na Firestick?

Pryč jsou dny, kdy se instalace VPN na váš Firestick ukázala jako skličující proces. V současné době je tento proces podobný stahování Subway Surfer do telefonu, protože IPVanish je mezi prvními poskytovateli VPN, jejichž aplikace je k dispozici (zdarma) k instalaci do Amazon Appstore!

Podle níže uvedených jednoduchých kroků si můžete aplikaci stáhnout ve flash.

 1. Otevřete Firestick a přejděte na Vyhledávání možnost v nabídce podél levé horní části domovské stránky. Obrazovka bude vypadat jako lupa s písmeny A až Z níže
 2. Vyhledejte lištu vyhledávání procházením písmen a zadejte „IPV“V baru
 3. Při psaní IPV se na vyhledávací liště zobrazí seznam slov. Přejděte dolů a klikněte na IPVanish
 4. Následující obrazovka bude obsahovat několik podrobností o IPVanish a Nainstalujte Klikněte na tlačítko
 5. Při instalaci budete vyzváni k zadání Uživatelské jménoa Heslo. Chcete-li pokračovat, přihlaste se
 6. Po dokončení registrace klikněte na ikonuPřihlásit se a začněte používat svou aplikaci IPVanish
 7. Můžete vybrat Připojitv nově stažené aplikaci. Vaše streamovací zařízení může odeslat požadavek na připojení. Tato zpráva vás informuje, že IPVanish chce sledovat síťový provoz. Klikněte na OK pokračovat. Pokud chcete vypnout VPN, stiskněte Odpojit knoflík

Jak otestovat, zda IPVanish pracuje na Amazon Firestick?

Pokud chcete vyzkoušet, zda vaše IPVanish VPN pracuje na Amazon Firestick nebo ne, postupujte podle těchto jednoduchých kroků.

 1. Přejděte do obchodu s aplikacemi Amazon a stáhněte si Mozilla Firefox nebo Chrome. Oba prohlížeče jsou zcela zdarma ke stažení a používání
 2. Nyní vytvořte připojení v IPVanish pro navázání spojení
 3. Spusťte stažený prohlížeč zadáním této adresy URL- https://dnsleaktest.com
 4. Když se dostanete na web, můžete zobrazit IP adresu a umístění. Pokud IPVanish funguje, nebude podobný tomu, který již máte
 5. Nakonec zvolte standardní test a zajistěte, aby při používání VPN nedošlo k únikům DNS

Je důležité používat VPN s programem Firestick?

I když to není povinné, doporučujeme vždy používat VPN s Firestick. Protože většina lidí věří, že je to jen další zbytečné náklady, které by mohly zpomalit připojení Fire TV k internetu. Zde je seznam několika důvodů, které postačují k určení, proč je nutné Firestick nikdy používat bez VPN.

Snadné používání veřejných Wi-Fi

Jednou z hlavních atrakcí systému Firestick je jeho přenositelnost, protože krabičku lze přepravovat všude, kde je to potřeba. To však také znamená, že budete používat veřejné Wi-Fi v restauracích, hotelech a dalších takových místech, což je značně nejisté a nebezpečné!

Pokud však používáte síť VPN, její šifrování vám umožní používat Firestick v těchto nových sítích, aniž byste se museli bát úniku dokonce i centimetrů vašich dat.!

Přístup k obsahu v zahraničí

Vzhledem k masivnímu natáčení v počítačové kriminalitě a dalším obavám o digitální soukromí se mnoho webových stránek z bezpečnostních důvodů raději izoluje do určitého regionu / země. Vzhledem k tomu, že k nim lze přistupovat pouze z adresy IP, kterou server povoluje, je vstup na tyto webové stránky nemožný, pokud nejste v dané oblasti přítomni..

VPN nejen chrání vaše data, ale také mění vaši IP adresu. Tyto aplikace / software bývají nejlepší volbou pro velké množství uživatelů s omezeným přístupem k geoprostoru obcházet servery a přistupovat k omezenému obsahu odkudkoli je to nutné.

Bezpečnost a zabezpečení

Firestick je vytvořen na verzi operačního systému Android s názvem Fire OS. Zatímco Android je velmi populární po celém světě, je také notoricky nejistý a nebezpečný.

Uživatelé Firestick jsou v důsledku toho otevřeni útokům hackerů spolu s poskytovateli internetových služeb, dohledu ze strany vlád a dalších takových organizací. Pomocí sítě VPN se můžete zachránit před všemi těmito riziky.

Proč je IPVanish pro vás lepší volbou?

Navzdory skutečnosti, že odvětví je nyní naloženo množstvím VPN, IPVanish je nepochybně jednou z nejlepších VPN pro Firestick. Mám několik solidních důvodů, abych toto tvrzení podpořil!

Tato VPN je dodávána s oficiálním doplňkem dostupným v Amazon App Store, což usnadňuje instalaci a provoz. Tato aplikace byla navržena speciálně pro uživatele Firestick a byla jednou z prvních mezi několika VPN, která poskytla speciální software pro zařízení Amazon.

Navíc, pokud jde o Uživatelé Kodi, IPVanish neukládá žádná omezení množství dat ani typy souborů, které používáte. IPVanish na serverech Kodi docela dobře, protože odblokuje také geo-omezené doplňky Kodi.

To je známé jako jeden z nejbezpečnějších poskytovatelů na trhu, jak to přijde s 256bitový AES šifrování, které je prakticky zlomitelné. Má bezpečnostní funkce jako Ochrana proti úniku DNS který se stará o vaše osobní údaje. Pokud je chytré a hladké streamování touhou po vás, pak je tato VPN rozhodně ta správná pro vás.

To nás vede ke konci. Považujete tento článek za užitečný? Pokud máte nějaké dotazy a návrhy, dejte nám vědět tím, že zanecháte komentář níže.

Klady

 1. Má 1300+ serverů ve více než 70 zemích.
 2. Vojenská třída AES-256 bitové šifrování.
 3. Podporuje 8 různých operačních systémů a zařízení.
 4. Integrovaná funkce zabíjení .

Nevýhody

 1. Do 14 jurisdikcí pro oči
 2. Nabízí pouze 7denní záruku vrácení peněz.

Závěr

IPVanish je nepochybně jedním z nejlepších poskytovatelů VPN v oboru a jeho vlastnosti to dokazují. Okamžité připojení, špičkové zabezpečení a plynulá rychlost jsou to, co se očekává od špičkového poskytovatele VPN. Navzdory všem úžasným vlastnostem se mě jedna týká; spadá pod jurisdikci 5 očí.

Kromě toho, neexistuje nic takového, co by mi bránilo doporučit tuto VPN svým čtenářům. Jděte do toho, zkuste tuto VPN a doufám, že s ní budete mít skvělé zkušenosti.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Thanks! You've already liked this