Jak nainstalovat i4atv na Kodi Leia, Krypton a Jarvis za méně než 3 minuty

Bylo by jen několik doplňků, kde můžete sledovat tuny IPTV kanálů a najdete i4atv add-on na vrcholu seznamu.


Používání VPN pro Kodi je vysoce doporučeno, když streamujete s IPTV doplňky Kodi, protože mají geograficky omezené proudy a musíte se ujistit, že jsou streamovány bezpečně.

Varování: Streamování vaší oblíbené show nebo filmu pomocí doplňků třetích stran bez sítě VPN vás určitě dostane do problémů s autorskými právy a porušováním. Uvažuje se o neoficiálních doplňcích Kodi ILEGÁLNÍ ve většině zemí. To je místo, kde Kodi VPN chrání vaši identitu & udržuje vás v bezpečí před autorskými právy a oznámeními DMCA a zároveň odblokuje obsah s omezeným přístupem.
 CTA

I4atv je nejnovější přírůstek do kanálu IPTV kanálu Kodi add-on, který nějak dokáže vysílat mnoho populárních kanálů z celého světa. Podívejte se na náš nejlepší seznam doplňků Kodi a zjistěte, který doplněk je na seznamu.

V této instalační příručce diskutujeme o tom, jak nainstalovat i4atv na Kodi, abyste mohli sledovat živé sportovní akce na vašem zařízení.

 1. Jak nainstalovat i4atv na Kodi Leia / Krypton verze 18 / 17.6
 2. Jak nainstalovat i4atv na Kodi Jarvis verze 16
 3. Stažení i4atv Repo Zip
 4. i4atv Apk
 5. i4atv nefunguje / chyby / problémy

Jak nainstalovat i4atv na Kodi Leia / Krypton verze 18 / 17.6 nebo vyšší

 1. Spusťte Kodi Krypton ve vašem systému > Klikněte na Ikona ozubeného kola (Ikona Nastavení) nahoře > Vyberte možnost Správce souborů > Na levé straně přejděte dolů a dvakrát klikněte na Přidat zdroj.Jak nainstalovat i4atv-on-Kodi
 2. Na obrazovce se brzy objeví okno, takže klepněte na ‘Žádný’ možnost a vložte URL http://srp.nu/ > Klikněte na OK > Nyní v dolní části pole zadejte název úložiště „Super Repo“ > Klikněte na OK zavřít krabici.jak nainstalovat i4atv na Kodi krypton verze 17 nebo vyšší
 3. Jít do Domovská stránka Kodi klepnutím na “Esc” na klávesnici > Pak zamiřte Doplňky Jídelní lístek > Vybrat Ikona pole na vrchu.i4atv na Kodi
 4. Nyní klikněte na Instalace ze souboru ZIP > Zde uvidíte pole, takže přejděte dolů a vyberte Super Repo > Pak Krypton > Klikněte na Repozitáře > SuperRepo > Nyní klikněte na SuperRepo.kodi.krypton.repositories-0.7.04.zip > Instalace bude trvat několik minut.Nastavení i4atv kodi
 5. Po instalaci úložiště se v pravé horní části obrazovky objeví vyskakovací okno, které potvrdí instalaci > Nyní klikněte na Instalace z úložiště > Repozitáře SuperRepo [Krypton] [v7].Nastavení kodéru i4atv
 6. Nyní vyberte Úložiště doplňků > Zde najdete seznam mnoha repozitářů Super Repo, takže klikněte na Vše SuperRepo [Krypton] [v7] > Klikněte na Nainstalujte > Počkejte na instalaci úložiště.Konfigurace i4atv kodi
 7. Nyní se vraťte zpět do Instalace z úložiště možnost stisknutím “Esc” na klávesnici > Přejděte dolů a klikněte na Vše SuperRepo [Krypton] [v7] > Vybrat Doplňky videa > Přejděte dolů a najděte i4atv > Udeřil Nainstalujte > Počkejte na dokončení instalace.Jak nainstalovat i4atv DX na kodi jarvis verze 16 nebo nižší
 8. Nyní je nainstalován doplněk i4atv > Chcete-li otevřít doplněk i4atv 2017, přejděte zpět na Kodi Home > Vybrat Doplňky volba > Klikněte na Video add-on > Na pravé straně obrazovky klikněte na i4atv > Užívat si!

Jak nainstalovat i4atv na Kodi Jarvis verze 16 nebo nižší

 1. otevřeno Kodi Jarvis > Jít do Systém Jídelní lístek > Klikněte na podnabídku ‘Správce souborů’ > Dvojklik Přidat zdroj umístěný dole.
 2. Klikněte na ‘Žádný’ možnost, když se objeví pole > Zadejte URL http://srp.nu/ > Klikněte na Hotovo > V dolní části zadejte název úložiště „Super Repo“ > Klikněte na Hotovo > Klikněte na OK.
 3. Jít zpět k Hlavní nabídka Kodi stisknutím “Backspace” na klávesnici > Klikněte na Systém > Pak Doplňky > Nyní klepněte na Instalace ze souboru ZIP volba > Z pole vyberte Super Repo > Klikněte na Jarvis > Pak Repozitáře > SuperRepo > Nyní vyberte superrepo.kodi.jarvis.repositories-0.7.04.zip
 4. Po instalaci Super Repo klikněte na Instalace z úložiště > Najděte a klikněte na Repozitáře SuperRepo [Jarvis] [v6] > Úložiště doplňků > Vybrat Vše SuperRepo [Jarvis] [v6] > Nainstalujte.
 5. Jít zpět k Instalace z úložiště volba > Klikněte na Vše SuperRepo [Jarvis] [v6] > Doplňky videa > Vybrat i4atv > Udeřil Nainstalujte.

Stažení i4atv Repo Zip

Dalším způsobem instalace i4atv 2017 je stažení souboru ZIP repozitáře Super Repo. Než začnete s instalací, stáhněte si zip soubor zdola:

Pro Krypton: Stáhněte si soubor Super Repo Zip

Pro Jarvisa: Stáhněte si soubor Super Repo Zip

 1. otevřeno Kodi Krypton > Jít do Doplňky > Ikona pole na vrchu > Vybrat Instalace ze souboru ZIP > Navigovat nebo nahrát stažený soubor Super Repo Zip > Počkejte na instalaci.
 2. Jít do Instalace z úložiště volba > Klikněte na Repozitáře SuperRepo [Krypton] [v7] > Úložiště doplňků > Vše SuperRepo [Krypton] [v7] > Nainstalujte.
 3. Po instalaci, Hit “Backspace” stiskněte dvakrát a poté přejděte dolů Vše SuperRepo [Krypton] [v7] > Jít do Doplňky videa > Vybrat i4atv > Klikněte na Nainstalujte > Užívat si!

i4atv Apk

Nyní můžete nainstalovat i4atv do zařízení Android stažením apk i4ATV. Chcete-li nainstalovat soubor i4atv apk na Fire Stick / TV nebo jakékoli jiné zařízení Android, postupujte podle níže uvedených kroků.

 1. Stáhněte si i4atv APK
 2. V zařízení Android procházejte stažený soubor.
 3. Otevřete průvodce instalací a zahajte instalaci i4atv. Podívejte se na tyto nejlepší kodi průvodce.

Recenze i4atv Reddit

Díky bohu za tento proud i4atv.us, protože nemůžu přimět ESPN, aby pracoval pro mě život …

– Gymtertainment (@Gymtertainment) 15. dubna 2017

Pouze hrstka doplňků Kodi dokáže streamovat živé kanály ESPN na Kodi. Mnoho uživatelů Kodi to potvrdilo, protože jde o doplněk k sledování sportovních přenosů. Přináší vám sportovní přenosy z celého světa.

Máte nějaké dobré odkazy pro relaci 2? Vyrovnávací paměti I4atv.us pro mě nepřetržitě fungují

– Daniel (@ Daniel_san2013) 14. dubna 2017

Ačkoli doplněk i4atv Kodi vám nabízí mnoho možností pro streamování, ukládání do vyrovnávací paměti je běžný problém, kterému většina čelí. Ukládání do vyrovnávací paměti Kodi vám může při sledování sportu zničit veškerý fond, proto se řiďte problémy s vyrovnáváním i4atv podle níže uvedené části..

i4atv nefunguje / chyby / problémy

Problémy s vyrovnávací pamětí

Ukládání do vyrovnávací paměti je běžný problém s doplňky a konkrétně s i4atv. Ukládání vyrovnávací paměti Kodi během filmů a televizních pořadů je stejně nepříjemné při sledování živých sportů. Mohlo by to zničit veškerou zábavu, ale co je nejdůležitější, může vyzvat uživatele, aby znovu nenavštívili Kodi.

Řešení

K vyrovnávací paměti Kodi dochází kvůli zvýšení mezipaměti na Kodi. Doporučujeme proto uživatelům Kodi vymazat mezipaměť pomocí Průvodce Merlinem. Kromě vymazání mezipaměti odstraní Merlin Wizard také miniatury a balíčky.

Závislost na instalaci se nezdařila

Při instalaci doplňku i4atv jiného než ze Super Repo uživatelé Kodi často dostanou chybu s názvem „Nepodařilo se nainstalovat závislost“. K tomuto problému obvykle dochází, když úložiště nebo doplněk přestal fungovat nebo prochází aktualizací.

Řešení

Pro vyřešení tohoto problému existuje jednoduché řešení a vyžaduje instalaci správného úložiště pro i4atv. Super Repo je to pravé úložiště pro instalaci i4atv. Proto jsme poskytli průvodce nastavením Super Repo, který problém vyřeší.

Zabalit věci

Doplněk i4atv Kodi dělá silný dojem na uživatele Kodi s impozantním seznamem IPTV kanálů dostupných pro streamování. Tento doplněk najdete v Super Repo Repositories mezi mnoha dalšími doplňky. Tento průvodce nastavením poskytuje podrobnosti o tom, jak nainstalovat i4atv na Kodi.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map