Jak nainstalovat ExpressVPN na FireStick do 3 minut

Pokud máte potíže s instalací a používáním ExpressVPN na Firesticku, je to perfektní místo pro vymazání všech vašich zmatků. Než ale prozkoumáme kroky nastavení VPN, pojďme nejprve hovořit o některých funkcích, díky nimž je ExpressVPN jednou z nejlepších VPN pro FireStick v roce 2020.


Express VPN pro FireStick

ExpressVPN je bezpochyby jednou z nejpopulárnějších streamovaných VPN služeb, na které se můžete spolehnout. VPN je celosvětově proslulá svou vynikající funkčností a úžasnými funkcemi, které uživatelům umožňují streamovat jakýkoli typ obsahu v HD, aniž by bylo nutné ukládání do vyrovnávací paměti.

Pro Amazon Firestick má ExpressVPN aplikaci na míru, kterou používají řezačky kabelů po celém světě. Jedná se o nejdůvěryhodnější VPN, pokud jde o zabezpečení, soukromí a streamování. Zde je seznam nejlepších funkcí, které tuto VPN odlišují od ostatních dostupných v Amazonském Appstore.

Planoucí rychlá rychlost

Tato síť VPN je jednou z nejrychlejších sítí VPN, se kterou se můžete kdy setkat, stejně jako název napovídá. ExpressVPN má síť optimalizovanou na rychlost, která se skládá z více než 3 000 serverů rozložených na 160 plus místech v 94 zemích.

Díky průměrným sítím VPN nemůžete hladce streamovat v rozlišení HD a 4K; Tato VPN vám umožňuje obojí, což z něj dělá ideální volbu pro váš domov a kancelář.

 

Solidní zabezpečení a soukromí

Působivá politika nulových protokolů nabízená ExpressVPn přichází s 256bitovým šifrováním AES, které zajišťuje, že všechny vaše internetové aktivity jsou bezpečné, soukromé a anonymní. To je důležité, pokud používáte třetí stranu nebo Kodi, aplikaci pro streamování Android, jako je Cinema HD, CatMouse a Titanium..

Doplňky společnosti Kodi od třetích stran a další takové aplikace nabízejí obsah, který by mohl být pirátský, a náhodou se vám stane, že tento obsah vysíláte, můžete nakonec čelit právním problémům. ExpressVPN však chrání nejen vaše ID, ale také umožňuje prohlížet obsah tak hladce, jak je to možné.

 

Unblocked Streaming Services

Dalším důvodem, proč potřebujete VPN, je situace, kdy potřebujete odblokovat veškerý omezený obsah. Nejoblíbenější a nejznámější z těchto služeb je Netflix, který poskytuje různý obsah pro různé země po celém světě.

ExpressVPN je jednou z mála VPN, která může trvale poskytovat přístup k Netflixu. Vše, co musíte udělat, je získat účet a nainstalovat tuto VPN pro odblokování Netflix Kanady, USA, Nizozemska, Japonska, Indie a dalších knihoven.

Pokud chcete přistupovat k jiným geo-omezeným službám, jako jsou iPlayer BBC, Hulu a HBO, je to pro vás možnost přejít.

Snadnost použití

Důležitou vlastností této VPN, kterou nelze ignorovat, je přepínač zabíjení sítě a tunelové propojení VPN, které usnadňuje používání rozhraní.

Nabízí neomezenou šířku pásma a je bezpečné pro použití torrentu a P2P. Můžete také získat pět současných spojení s nepřetržitou zákaznickou podporou přímého chatu pro vaše pohodlí.

Nejlepší na tom je, že přichází s 30denní zárukou vrácení peněz v případě, že změníte názor, což jsem si jistý, že se nikdy nestane.

Jak nainstalovat ExpressVPN na Firestick

Tato VPN má vyhrazenou aplikaci, která je kompatibilní s Amazon Firestick, Fire TC Cube a Fire TV. Je snadno k dispozici v obchodě Amazon a instalace trvá jen několik sekund.

Než se dostaneme do procesu instalace, ujistěte se, že jste si zakoupili předplatné ExpressVPN. Nejlepší je získat roční předplatné, protože můžete využít slevu 49%. Ať už potřebujete pomoc při stahování nebo chcete nainstalovat aplikaci, můžeme vám s oběma.

 

1.      Instalace aplikace

 1. Otevřete domovskou obrazovku aplikace Firestick a do možnosti hledání napište ExpressVPN. Pokud vidíte ExpressVPN, klikněte na něj a pokračujte
 2. ExpressVPN se objeví jako první návrh, klikněte na něj a poté klikněte na možnost „get“
 3. Po dokončení ExpressVPN přejděte na možnost „otevřít“ a začněte ji používat

2.      Sideloading ExpressVPN APK na FireStick

Pokud z jakéhokoli důvodu nemůžete získat ExpressVPN v obchodě Amazonky,

vždy máte možnost stáhnout si svůj soubor APK a nainstalovat jej. Z tohoto důvodu byste se však měli nejprve ujistit, že Firestick může instalovat aplikace z neznámého zdroje.

Pro usnadnění je tato možnost povolena:

 1. Přejděte na domovskou obrazovku a klikněte na „Nastavení“. Uvidíte možnost „Moje požární TV / zařízení“, stiskněte ji
 2. Poté kliknete na „Možnosti vývoje“ ze seznamu hned poté O
 3. Nyní musíte zapnout „Aplikace z neznámých zdrojů“ a máte hotovo

Další věc, kterou musíte udělat, je stáhnout soubor APK pro instalaci ExpressVPN.

 1. Do pole URL stahovače zadejte https://www.firesticktricks.com/express
 2. Nyní jej stáhněte a pokračujte
 3. Po dokončení stahování klikněte na „Instalovat“
 4. Chcete-li ušetřit místo, klikněte na „hotovo“ a vyberte „odstranit“

A s tím by aplikace měla být přidána do vašeho seznamu aplikací.

Nyní, když jste úspěšně nainstalovali soubor ExpressVPN APK do svého zařízení Fire TV, můžete přistupovat k této nově stažené síti VPN přechodem do seznamu aplikací.

 1. Pro počáteční nastavení klikněte na možnost „otevřít“ a vyberte možnost „přihlášení“
 2. Nyní zadejte své přihlašovací údaje. Pokud ještě nemáte účet, získejte přihlašovací údaje z oficiálních webových stránek ExpressVPN
 3. Pokud jste přihlášeni, klikněte na „OK“ a nastavte konfiguraci
 4. ExpressVPN by se nyní měl objevit na domovské stránce aplikace
 5. Klikněte na tlačítko červeného kruhu pro připojení ExpressVPN k vašemu Fire TV
 6. Gratulujeme! Nyní je dobré jít

Závěr

ExpressVPN je všestranný produkt, který na rozdíl od ostatních sítí VPN vyřeší veškeré vaše soukromí a odblokuje omezující problémy s obsahem. Tato příručka vám pomůže s instalací, ale pokud máte nějaké dotazy nebo návrhy, zanechte komentář v sekcích komentářů níže.t

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map