Jak nainstalovat Exodus Redux na Kodi Leia, Krypton a Jarvis

exodus-redux-kodi-addon

Doplněk Exodus Redux Kodi je vidličkou slavného doplňku Exodus Kodi, který má téměř stejné funkce a rozhraní. Uživatelé si mohou vychutnat všechny nejnovější filmy, televizní pořady, dokumenty atd. V HD kvalitě díky svým superrychlým streamům.

Důrazně se doporučuje, aby uživatelé předplatili spolehlivou VPN pro Kodi, chránili své soukromí a přístup k geograficky omezeným tokům.

Exodus Redux je další vidlička Exodus Kodi, která před časem vstoupila do průmyslu. Na rozdíl od jiných doplňků Kodi však musí být správně nastavena pomocí škrabek lambda, aby mohla dobře fungovat. V této příručce jsem uvedl kompletní postup instalace; ujistěte se, že vám neunikne žádný krok.

Exodus Redux Kodi Add-on Repository

Můžete si nainstalovat aktualizovanou verzi doplňku Exodus Redux z IAC Github pro vás KOdi Leia verison 18 nebo jeho novější verze. Pokud jde o uživatele Krytpon, lze doplněk Exodus Redux Kodi nainstalovat prostřednictvím úložiště Lazy Kodi Repository, které je známé jako kompletní balíček, protože má v sobě řadu dalších úložišť..

Stejně jako doplněk Exodus Kodi je i Exodus Redux k dispozici také v různých úložištích. Jde o to, že vývojáři úložišť rádi hostují doplňky, které jsou žádané nebo populární, protože je zdůrazňuje.

Jak nainstalovat Exodus Redux na Kodi Leia verze 18 a výše

 1. Otevřete Kodi a klikněte na Ikona systému (ikona ozubeného kola) z hlavní nabídky  > Klikněte na Správce souborů volba
 2. Poklepejte na ikonu Možnost Přidat zdroj > Klikněte tam, kde se říká   a zadejte toto URL: https://i-a-c.github.io/  jako v příslušném poli  > Klikněte na OK > Pojmenujte tuto URL jako Redux a klikněte na OK
 3. Návrat do hlavní nabídky Kodi > Klikněte na Doplňky tab > Klikněte na Ikona instalačního balíčku z levého horního rohu
 4. Klikněte na Instalace ze souboru ZIP volba > Přejděte seznamem dolů a vyberte možnost Redux > Vyberte repository.exodusredux-x.x.x.zip > Počkejte na oznámení
 5. Nyní klikněte na Instalace z úložiště volba > Jít do Exodus Redux Repo > Vydejte se Doplňky videa složku > Vybrat Exodus Redux > Udeřil Nainstalujte > Počkejte na oznámení

Jak nainstalovat Exodus Redux na Kodi Krypton verze 17.6 nebo nižší

Při instalaci doplňku Exodus Redux Kodi ve verzi Kodi Leia a Krypton postupujte takto:

 1. otevřeno Kodi.
 2. Klikněte na Nastavení ikona > otevřeno Správce souborů > Dvakrát klikněte na Přidat zdroj.
 3. Klikněte na ‘Žádný’ a zadejte adresu URL: http://lazykodi.com/ > Klikněte na OK. Nyní pojmenujte tento zdroj jako ‘líný’ > Klikněte na OK > Klikněte na OK znovu zavřete dialogové okno.
 4. Vraťte se zpět Hlavní menu > Klikněte na Doplňky.
 5. Klikněte na Ikona pole (Ikona instalačního balíčku) z levého horního rohu.
 6. Klikněte na Instalace ze souboru Zip volba > Rolujte seznamem dostupných možností a vyberte “Líný”.
 7. Klikněte na ZIPS složku > Klikněte na EXODUSREDUX.zip > Počkejte na oznámení.
 8. Nyní klikněte na Instalace z úložiště volba > Klikněte na Exodus Redux Repo > otevřeno Doplňky videa složku.
 9. Klikněte na Exodus Redux > Udeřil Nainstalujte.

Nyní budete muset povolit Lambda Scrappers, postupujte takto:

 1. Po instalaci otevřete nabídku Add-on Add-ons add-ons..
 2. Klikněte na Nástroje.
 3. Klikněte na Nastavení: Poskytovatelé.
 4. Umístěte ukazatel myši na poskytovatele > Klikněte na Vybrat zdroj poskytovatelů modulů.
 5. Změna Výchozí na Lambda Škrabky a klikněte

Stáhnout Exodus Redux Kodi

 1. Stažení Exodus Redux Soubor ZIP.
 2. Zahájení Kodi > Klikněte na Doplňky.
 3. Klikněte na ikonu Ikona pole > Vybrat Instalace ze souboru ZIP > Procházet a otevřít stažený zip soubor.
 4. Vybrat Instalace z úložiště > Klikněte na Exodus Redux Repo.
 5. Video Doplňky > Klikněte na Exodus Redux > Klikněte na Nainstalujte > Počkejte na oznámení.

Exodus Redux Down / nefunguje / chyby / opravy

Zde jsou první dvě chyby s opravami, kterým obvykle uživatelé doplňku Exodus Redux Kodi obvykle čelí.

Zkontrolujte chybu protokolu

Někdy, když stahujete úložiště, několik souborů se nestáhne; což způsobuje problémy později při instalaci doplňku. Check Log error je chyba, která se zobrazí, pokud dojde k problémům se soubory úložiště. Dalším důvodem chyby protokolu Check je systémová mezipaměť, pokud je plná.

Opravit

Jednoduše vymažte všechna data na pozadí a mezipaměť a zkuste to znovu. Pokud chyba přetrvává, znovu si stáhněte a nainstalujte úložiště.

Nelze se připojit k úložišti

Zdroje úložiště se někdy vypnou nebo se stanou zastaralými, což uživateli způsobí problémy. Pokud se společnost Kodi nemůže připojit ke zdroji úložiště, zobrazí se tato chyba.

Opravit

Pokud se zobrazí tato chyba, zkontrolujte adresu URL a ujistěte se, že je odkaz aktivní. Pokud je UR aktivní, zkontrolujte adresu URL, kterou jste přidali do Správce souborů, možná jste nesprávně zapsali adresu, ujistěte se, že je správná. Pokud chyba přetrvává, zkuste jiné úložiště.

Závěr

Četné vidlice Exodus Kodi jsou k dispozici online a je zjevně těžké říci, která z nich je nejlepší, ale jedna věc, kterou jsem s Exodus Redux zažil, je, že odkazy na streamování, které poskytuje, fungují skvěle. Exodus Redux má stejné rozhraní jako rozhraní legendárního doplňku Exodus Kodi a funkce jsou replikovány.

Nezapomeňte však, že se jedná o doplněk třetí strany a měli byste jej používat s nejlepší VPN pro společnost Kodi, abyste se ochránili před problémy s porušením ochrany osobních údajů..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Thanks! You've already liked this