Jak nainstalovat Covenant na Kodi s Lazy Kodi, All Eyez na mě, Kodil a XvBMC Repository – (Video Tutorial included)

Exodus, který je oblíbeným doplňkem Kodi, je nyní nahrazen lepším dodatkem Covenant. Tento nový doplněk pochází od stejného týmu vývojářů, který vytvořil Exodus, a nyní, když se Exodus dostane příliš mnoho stížností uživatelů Kodi, se vývojářský tým rozhodl vytvořit doplněk Covenant Kodi. Je důležité, aby uživatelé Kodi nainstalovali Covenant na Kodi, aby zůstali aktualizováni.

Stejně jako Exodus budete muset k odblokování toků s omezeným geografickým přístupem a k ochraně vašeho soukromí použít Kodi VPN pro Kodi.

Exkluzivní speciální nabídky KodiVPN.co 2020
PureVPN

 10,95 USD 2,91 USDPer měsíc

Chyť tento obchod

surfshark

 11,95 USD 1,99 USDMěsíc

Chyť tento obchod (3 měsíce zdarma)

Ivacy

 9,95 USD 2,75 USDPer měsíc

Chyť tento obchod

Úložiště Kodi Kodi (pracovní)

 1. Kodil – úložiště Kodi Israel (stáhnout zde)
 2. XvBMC – Nizozemské úložiště
 3. All Eyez On Me – Autor: Daffy Repository
 4. Úložiště Lazy Kodi
 5. GitHub

Jedna z nejlepších věcí na Gurzilu je, že podporuje Real Debrid kodi utilitu, která zlepšuje vaše streamingové zážitky. V tomto tutoriálu poskytujeme podrobný návod, jak postupovat nainstalovat Covenant na Kodi. Takže čtěte dál!

Jak nainstalovat Pakt na Kodi Leia / Krypton nebo vyšší pomocí úložiště Lazy Kodi

Reprezentace Lazy Kodi si užila několik titulků, protože se jedná o nové úložiště a všechny oblíbené doplňky. Když mluvíme o populárních doplňcích, prvním doplňkem, který se objeví v naší mysli, je doplněk Covenant Kodi a proč by to tak nebylo, bylo to v centru pozornosti už nějakou dobu. Především je skvělé vidět, že v tomto úložišti je doplněk Covenant Kodi.

Chcete-li nainstalovat doplněk Covenant Kodi pomocí reprosoustavy Lazy Kodi, postupujte takto:

 1. Otevřete Kodi > Klikněte na Nastavení ikona.
 2. Klikněte na Správce souborů > Dvojklik Přidat zdroj.
 3. Klikněte na ‘Žádný’ > tentent to URL: http://lazykodi.com/ > Klikněte na OK.
 4. Pojmenujte tento zdroj: “Lazy Kodi” > Klikněte na OK > Klikněte na OK znovu.
 5. Jít zpět k Kodi Home > otevřeno Doplňky Jídelní lístek > Klikněte na Ikona pole.
 6. Klikněte na Instalace ze souboru ZIP.
 7. Klikněte na Lazy Kodi.
 8. Tři možnosti: Repozitáře, Zipy a kouzelník budou viditelné.
 9. Vybrat Repozitáře volba.
 10. Klikněte na ANDROIDABA.
 11. Klikněte na úložiště.
 12. Klikněte na úložiště.Kodil-1.4.zip > Úložiště Kodi Israel Bude instalován.
 13. Nyní se vraťte ke svému Domovská obrazovka > Klikněte na Doplňky tab > Klikněte na ikona pole > Klikněte na Instalovat z úložiště.
 14. Otevřete úložiště Kodi Israel > Přejděte na Doplňky videa > Vyberte smlouvu > Klikněte na Instalovat.

Jak nainstalovat Covenant na Kodi Leia / Krypton verze 18 / 17.6 pomocí úložiště XvBMC

Společnost Kodi právě dokončila řadu Kodi verze 17 „Krypton“ spuštěním závěrečné aktualizace „Kodi 17.6“. Společnost Kodi informovala svět prostřednictvím svých oficiálních stránek o vydání Kodi 17.6 a ohlášené nejnovější verzi Kodi 18 „Leia“, která následuje po této aktualizaci..

Kodi 17.6 je z hlediska výkonu a stability lepší než předchozí verze řady Krypton. Opravy chyb a selhání, vyšší rychlost připojení a opravy připojení s interními webovými servery jsou vylepšeními. Kodi 17.4 má mnoho problémů s chybami, zatímco Kodi 17.5 měl chyby připojení. Tato aktualizace pokrývala všechny tyto skladby velmi dobře.

Od uvedení nejnovější verze Kodi; Kodi Krypton 17.6, komunita Kodi začala objevovat kompatibilní doplňky. Jedna skvělá zpráva pro všechny streamující geeky je, že mohou nainstalovat Covenant na Kodi 17.6.

Další skvělá věc je, že nyní můžete nainstalovat Covenant na Kodi 17.6 ze dvou různých úložišť. Nainstalujte si doplněk Covenant na Kodi 17.6 podle našeho instalačního průvodce:

 1. otevřeno Kodi > Klikněte na ikonu Ikona nastavení > otevřeno Správce souborů.
 2. Dvojklik Přidat zdroj > klikněte na ‘Žádný‘ > Zadejte tuto adresu URL http://archive.org/download/repository.xvbmc > Klikněte na OK > Nyní pojmenujte tento zdroj médií ‘XVBMC‘ > Klikněte na OK.
 3. Návrat do Hlavní nabídka Kodi stisknutím Klíč ESC > otevřeno Doplňky > Klikněte na ikonu Ikona ve tvaru pole
 4. otevřeno Instalace ze souboru ZIP > Vybrat XVBMC> Klikněte na repository.xvbmc-4.2.0.zip > Počkejte, až se soubor zip stáhne a zobrazí se upozornění
 5. Nyní clízat Instalace z úložiště > Vybrat Úložiště XvBMC (doplňky) > otevřeno Doplňky videa > Vybrat Smlouva > Klikněte na Nainstalujte> Počkejte, až se zobrazí oznámení
 6. Jakmile se zobrazí oznámení, G zpět na Hlavní menu> otevřeno Doplňky> otevřeno Doplňky videa> Klikněte na Smlouva > Procházejte svůj oblíbený obsah a užívejte si!

Jak nainstalovat Covenant na Kodi Leia / Krypton verze 18 / 17.6 nebo vyšší pomocí úložiště Kodil

Repozitář Colossus byl ukončen v poslední době tedy způsobuje chybu „Selhala instalace“. Přišli jsme však s alternativním přístupem k instalaci Paktu na Kodi z „Kodil Repository“.

 1. Nejprve musíte Otevřete Kodi ve vašem systému > Vybrat Ikona nastavení nahoře > Nyní klikněte na Správce souborů.jak nainstalovat smlouvu na kodi
 2. Zde uvidíte seznam úložišť svisle zavěšených. Na levé straně dvakrát klikněte na Přidat zdroj > Před vámi se objeví pole, kde musíte kliknout ‘Žádný’ > Zadejte URL http://www.lvtvv.com/repo/ > Klikněte na OK > Zadejte název zdroje médií “Kodil” > Klikněte na OK takže pole zmizí.jak nainstalovat smlouvu na kodi krypton verze 17 nebo vyšší
 3. Udeřil “Backspace” několikrát na klávesnici se vrátíte Hlavní nabídka Kodi > Klikněte na Doplňky tab > Jít do Instalační program balíčku ikona (tvar krabice) v levém horním rohu.smlouva o nastavení kodi
 4. Vybrat Instalace ze souboru ZIP > Vyhledejte a klikněte Kodil > Nyní klikněte na kodil.zip > Trvá několik minut, než si úložiště stáhne.Smluvní stahování kodi zip souboru
 5. Nyní vyberte Instalace z úložiště > Klikněte na Úložiště Kodil > Jít do Doplňky videa > Smlouva > Nainstalujte.smlouva kodi konfigurace
 6. Když je Covenant nainstalován na Kodi, vraťte se zpět na Hlavní nabídka Kodi > Klikněte na Doplňky > Doplňky videa > Smlouva > Filmy > Užívat si!covenant kodi download url zip file repozitář

Jak nainstalovat COVENANT na Kodi – nové video (Kodil Repo)

Jak nainstalovat Covenant na Kodi Krypton verze 17.6 Použití úložiště All Eyez on Me

Od doby, kdy zákrok získal tempo, uživatelé začali hledat alternativní repozitáře a alternativní doplňky. Mít alternativní zdroj vám brání ve hře. Z tohoto důvodu jsme v této příručce vysvětlili, jak nainstalovat doplněk Covenant Kodi pomocí úložiště All Eyez on Me Repository..

 1. Zahájení Kodi > Klikněte na ikonu Nastavení Ikona (Ikona ozubeného kola) > Klikněte na Správce souborů.
 2. Dvakrát klikněte na Přidat zdroj > Klikněte na ‘Žádný’ > Zadejte tuto adresu URL http://highenergy.tk/repo/ > Klikněte na OK > Pojmenujte to média zdrojVšechny Eyez na mě Repo‘ > Klikněte na OK > Jít zpět k Kodi Hlavní Jídelní lístek.
 3. otevřeno Přidatons sekce > Klikněte na ikonu Doplňky prohlížeč (Krabice Tvarované ikona)
 4. Klikněte na Nainstalujte z Soubor ZIP > Vybrat Všechny Eyez na mě Repo > Klikněte na repository.alleyezonme-1.4.zip > Počkejte na oznámení.
 5. Nyní klikněte na Instalace z úložiště > Vybrat Všechny Eyez na mě úložiště.
 6. Jít do Doplňky videa > Vybrat Smlouva > Klikněte na Nainstalujte> Počkejte na oznámení.
 7. Přístup k doplňku získáte přístupem na Hlavní menu> Klikněte na Doplňky> otevřeno Doplňky videa > Vybrat Smlouva

Jak nainstalovat Pakt na Kodi Jarvis verze 16 nebo nižší s úložištěm XvBMC

 1. Běh Kodi aplikace> Jít do Systém> otevřeno Správce souborů
 2. Klikněte na Přidat zdroj>Klikněte na Žádný> Zadejte toto URL http://archive.org/download/repository.xvbmc > Klikněte na Hotovo
 3. Pojmenujte tento zdroj ‘XVBMC‘> Klikněte na OK> Návrat do Domovská obrazovka
 4. otevřeno Systém> Jít do Přidatons> Klikněte na Nainstalujte z Zip Soubor> Vybrat XVBMC> Klikněte na repository.xvbmc-4.2.0.zip > Počkejte, až se úložiště stáhne
 5. Klikněte na Nainstalujte z Úložiště > Vybrat Úložiště XvBMC (doplňky) > Jít do Video Přidatons> Klikněte na Smlouva> Nyní procházejte své oblíbené na Covenantu a užívejte si kvalitních streamů!

Jak nainstalovat Pakt na Kodi Jarvis verze 16 nebo níže s úložištěm Kodil

 1. Otevřete Kodi > Systém > Správce souborů > Poklepejte na Přidat zdroj > Zadejte URL http://www.lvtvv.com/repo/ > Klikněte na Hotovo > Zadejte název „Kodil“ > Klikněte na Hotovo > Klikněte na OK.
 2. Přejděte na domovskou obrazovku Kodi > Systém > Doplňky > Instalace ze souboru ZIP > Kodil > kodil.zip > Počkejte na stažení úložiště.
 3. Instalace z úložiště > Klikněte na úložiště Kodil > Doplňky videa > Smlouva > Filmy > Užívat si!

Jak nainstalovat doplněk Covenant Kodi na verzi Leia 18

Postup instalace produktu Covenant Kodi na verzi Kodi Leia verze 18 je stejný jako postup instalace doplňku Covenant Kodi na verzi Kodi Krypton verze 17.6..

 Jak jailbreak Fire Stick Covenant

Fire Stick je jedním z nejlepších zábavních zařízení dostupných na polici po celém světě, má jednu velkou vadu pro sebe, že neteče nic zdarma. To je důvod, proč ho musíme útěknout, abychom mohli používat Kodi (nejlepší streamingový software dostupný online) na Fire Stick a streamovat požadovaný obsah.

Možná se však budete divit, že toto zlomit vězení je nezákonné, ale není, tak relaxujte. Postup instalace Kodi on Fire Stick jsme již zpracovali v našem hlavním průvodci a v této příručce jsme uvedli postup instalace produktu Covenant Kodi on Fire Stick..

Jak nainstalovat Covenant na Kodi Fire Stick

Kromě aplikací Amazon Firestick je Covenant jedním slavným doplňkem pro FireStick. Pro přímou instalaci Covenantu na Fire Stick je nutné nainstalovat ES File Explorer a poté nainstalovat zip soubor.

 1. Chcete-li nainstalovat ES File Explorer, postupujte takto:
 2. Jít do Fire Stick Home Screen > Klikněte na Nastavení > Vybrat Systém > Možnost pro vývojáře > Zapnout Možnost aplikací z neznámých zdrojů a ladění ADB.
 3. Objeví se okno, kde se zobrazí varování, vyberte OK.
 4. Teď se vrať Fire Stick Home Screen > Klikněte na Vyhledávání > Typ ES File Explorer.
 5. Vybrat ES File Explore když se objeví na obrazovce.
 6. Nyní vyberte Volný, uvolnit.
 7. Po dokončení instalace ES File Explorer je nutné nainstalovat doplněk Zip File for Covenant.
 8. Spusťte program ES File Explorer.
 9. Vybrat Oblíbený volba > Pod názvem oblíbené položky se zobrazí nová karta ‘Přidat’ klikněte na to.
 10. Vybrat Cesta a zadejte URL https://t.co/ULSfZzDU8F a klikněte na další > Nyní vyberte název a typ Kolos a klikněte další.
 11. Klikněte na Přidat.
 12. Nyní uvidíte záložku (tj. Kolos) se zobrazí ve vaší oblíbené sekci > Klikněte na to.
 13. Jakmile na něj kliknete, soubor ZIP se začne stahovat > Soubory se vždy ukládají do adresáře Stáhnout na Fire Stick.
 14. Děláš NE musíte stisknout jakoukoli kartu, tj. Otevřít složku nebo Otevřít soubor, stačí stisknout Tlačítko Domů na Fire Stick a otevřete Kodi (Kodi lze otevřít v Nastavení > Aplikace > Správa nainstalovaných aplikací.
 15. Nyní klikněte na Doplňky > Instalační program balíčku ikona > Instalace ze souboru ZIP > Nyní vyberte Externí úložiště > Vybrat Stažení > Nyní klikněte na repository.colossus-999.999.6
 16. Počkejte na instalaci úložiště > Nyní klikněte na Instalace z úložiště > Úložiště Colossus > Doplňky videa > Smlouva > Nainstalujte > Užívat si!

Mnoho uživatelů se při sledování na FireSticku potýká s chybami jako žádný stream, který je k dispozici na Covenantu. Nejlepší způsob, jak to napravit, je instalace nejlepšího vpn pro firestick.

Jak nainstalovat COVENANT na Kodi – Video Guide (NOT WORKING)

Aktualizace videa: Tento výukový program byl vytvořen s ohledem na předchozí metodu instalace doplňku Covenant Kodi, která byla nyní zahozena. Kroky uvedené ve výše uvedeném blogu byly aktualizovány. Brzy aktualizujeme výukové video.

Ke stažení Kodi Kodi

Doplněk Covenant Kodi má jinou metodu instalace, která vyžaduje stažení zip souboru Kodil Repository přímo na Kodi. Tato metoda může přerušit počáteční 3 kroky, jak je zvýrazněno v nastavení Kodi Krypton výše. Zde jsou následující kroky:

 1. Stáhněte si soubor ZIP a uložte jej do svého systému.
 2. Spusťte Kodi > Klikněte na kartu Doplňky > Vyberte ikonu pole > Poté nainstalujte ze souboru ZIP.
 3. Když se objeví pole, musíte nahrát stažený soubor ZIP > Instalace se spustí.
 4. Nyní klikněte na možnost Instalovat z úložiště > Úložiště Kodil > Doplňky videa > Smlouva > Poté nainstalujte.

Smlouva Kodi GitHub

Kolos, který obsahoval addon Covenant Kodi, byl nyní odstraněn. S tím GitHub účet Colossus také nefunguje. Účet však stále existuje, ale vývojáři již ustoupili. Až dosud tedy není možné nainstalovat addon Covenant Kodi pomocí systému Colossus. Dobrou zprávou však je, že ji lze snadno nastavit pomocí úložiště Kodil a repozice XvBMC.

Jak nainstalovat doplněk Covenant Kodi na SPMC

 1. Zahájení SPMC > Klikněte na ‘Nastavení
 2. klikněte na ikonu s vodorovné čáry > Klikněte na „Přidat zdroj“ > Klikněte na Žádný > Zadejte URL adresu http://www.lvtvv.com/repo/ > Pojmenujte tento zdroj ‘Kodil Repo > Klikněte na ‘OK’.
 3. Návrat do ‘Nastavení Jídelní lístek > Klikněte na Hádanka
 4. Klikněte na „Instalovat ze souboru ZIP“ > Kodil Repo > otevřeno zip > Nainstalujte > počkejte na oznámení.
 5. Klikněte na Instalace z úložiště > otevřeno Úložiště Kodi Israel > otevřeno Doplňky videa > Vybrat Smlouva > Klikněte na Nainstalujte > Vyčkejte na oznámení s povoleným doplňkem.

Smlouva Kodi nefunguje / chyby / opravy

Jako populární doplněk společnosti Kodi můžete na platformách, jako je Reddit, vidět četná diskusní témata. Když jsem procházel několika lepkavými vlákny, všiml jsem si, že mnoho lidí si stěžovalo, že Covenant Kodi nefunguje. Takže jsem si myslel, proč je neřešíme!

Závislost smlouvy Covenant Kodi se nezdařila

Doplněk smlouvy je k dispozici na mnoha úložištích, ale jen málo tam, kde skutečně funguje. Existují úložiště, do kterých instalujete doplněk Covenant, ale zobrazí chybu „Nepodařilo se nainstalovat závislost“. Výsledkem je, že nemůžete nainstalovat Covenant na Kodi, takže Kodi Covenant nebude fungovat. Některé doplňky obsahují viry trojských koní a můžete je náhodně nainstalovat prostřednictvím těchto úložišť, což představuje větší riziko.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, můžete nainstalovat Covenant z oficiálního repozitáře Colossus, což je bezpečnější než jakékoli jiné repozitáře. Proces instalace, o kterém jsme hovořili v tomto blogu, následuje úložiště Colossus.

Covenant Kodi Žádné toky nejsou k dispozici

Nedávno se v Kodi objevila chyba při používání protokolu Covenant: „Žádné streamy nejsou k dispozici“. To znamená, že buď hledaný stream je nový a ještě není k dispozici, nebo je příliš starý na to, aby ho chytil.

Pokud jde o doplněk, Covenant možná nebude schopen zachytit žádný tok od poskytovatele. Důvodem může být síťové připojení, brána firewall nebo mezipaměť.

Řešení

Tuto chybu lze snadno opravit. Chcete-li tuto chybu opravit, postupujte takto:

 1. Přejít na Hlavní menu> otevřeno Nástroje.
 2. Klikněte na Vymazat poskytovatele> Klikněte na Ano> Oznámení s uvedením “Proces dokončen” vyskočí.
 3. Nyní klikněte na Vyčistit mezipaměť> Klikněte na Ano > Oznámení s uvedením “Proces dokončen” vyskočí.
 4. Klikněte na Všeobecné > Jít do Poskytovatel vypršel> Snížit na 20> Klikněte na OK.
 5. Opět klikněte na Všeobecné> Klikněte na Přehrávání z nabídky vlevo> Vypnout Hostitelé s Captchasem> Klikněte na OK.
 6. Nyní vyberte Titulky z Nabídka nástrojů> Umožnit Titulky> Klikněte na OK.
 7. Pokud máte nestabilní nebo pomalé připojení k internetu, pak,

Jít do Nabídka Nástroje> Vybrat Všeobecné> Klikněte na Přehrávání z nabídky vlevo> Jít do Maximální kvalita> Pokles kvalita videa pro lepší zážitek ze streamování.

Nyní můžete snadno streamovat svůj oblíbený obsah, Užívat si!

Aktualizace Kodi Paktu

Jste smluvním uživatelem v Kodi a zajímá vás, zda je váš doplněk Covenant Kodi aktualizován nebo ne?

Nejprve vám řekneme něco o postupu aktualizace doplňků Kodi. Za prvé, doplňky a kodi repozitáře nejsou vždy automaticky aktualizovány. Můžete si ji aktualizovat ručně i automaticky.

Automatické aktualizace Covenant Kodi

 1. Jít do Doplňky sekce.
 2. Klikněte na Doplňky videa.
 3. Klikněte pravým tlačítkem myši na Smlouva ikona> Klikněte na Informace> V dolním řádku se zobrazí nabídka.
 4. Umožnit Automatické aktualizace.
 5. Nyní automaticky aktualizuje Covenant. Buď když spustíme aplikaci Kodi, nebo když je spuštěna aplikace Kodi a zůstane nečinná.
 6. Jedna věc, kterou si pamatujte, je, že se bude aktualizovat automaticky, pouze pokud jste také nainstalovali úložiště doplňků Covenant Kodi. Jinak nebude mít soubor ZIP nepomůže.
 7. V případě netrpělivosti můžete aktualizace doplňků Covenant Kodi hledat ručně z nabídky doplňků..

Ruční aktualizace Covenant Kodi

 1. Jít do Doplňky sekce.
 2. Klikněte na Doplňky videa.
 3. Klikněte pravým tlačítkem myši na Smlouva ikona> Klikněte na Informace> V dolním řádku se zobrazí nabídka.
 4. Klikněte na Aktualizace možnost doplněk ručně aktualizuje.

Uživatelé jsou více náchylní k aktualizaci aktualizovaného doplňku než k aktualizaci Kodi.

Recenze Covenant Kodi

Kodi je místem zázraků díky nekonečným možnostem, které nabízí prostřednictvím svých doplňků. Jedním z nejlepších doplňků pro streamování filmů byl Exodus, který je nyní mimo centrum pozornosti, protože jeho podpora již není k dispozici..

Brzy jej však nahradil doplněk Covenant, který nabízí vše. Existuje mnoho recenzí Covenant Kodi a ve všech je vysoce hodnoceno.

smlouva na kodi

Je zřejmé, že doplněk třetí strany nemůže být dokonalý a uživatelé si na něj stěžují. Ale i v tomto problému, který se objevil, tento uživatel tento doplněk zjevně neopustil.

Problém, který uvedl v souvislosti s tím, že epizody nejsou správné, je u takovýchto neoficiálních doplňků obvyklou věcí. Protože nejsou oficiální a potoky, které poskytují, jsou popadnuty z jiných portálů. Tak se to někdy stává.

recenze smluv

Na druhou stranu existují uživatelé, kteří nejsou tímto doplňkem spokojeni. Jak tento uživatel pípal, že má problém najít něco, co by mohl hrát. Nevíme, jaký může být skutečný problém s jeho doplňkem.

Ale v poslední době mnoho uživatelů upozornilo na chybu „nemá k dispozici žádné datové proudy“ a důvodem této chyby může být jejich ISP, síť nebo jejich firewall. Oprava této chyby je však k dispozici a my jsme ji již diskutovali výše v chybách nebo si přečetli naši příručku kodi vpn.

Svůj oblíbený obsah můžete snadno uložit propojením účtu Trakt s tímto doplňkem. Je to také velmi snadné a užitečné.

Recenze uživatelů Covenant Kodi Reddit

Pokud projdete recenze o redakcích uživatelů redakčního systému Covenant Kodi, zjistíte, že mnozí z nich jej nazývají „vidličkou Exodu“. Podívejte se na toto vlákno:

smlouva reddit přezkum

Někteří uživatelé nevědí o skutečnosti, že mít soubor ZIP pouze neposkytuje tyto proudy. Měli byste nainstalovat správné úložiště, abyste měli streamy a aktualizace.

Pokud se podíváte na redakční recenze Covenant Kodi, uvidíte každou prominentní repozitář, která je zde citována, a to „Colossus“.

Jak odinstalovat addon Covenant Kodi

Odinstalace doplňku Covenant Kodi je velmi snadná; můžete to udělat pomocí těchto tří kroků:

 1. otevřeno Kodi > Přejít na Doplňky sekce.
 2. Klikněte na Video Doplňky > Klikněte pravým tlačítkem myši Smlouva > Klikněte na Informace.
 3. Klikněte na Odinstalovat > Klikněte na Ano > Doplněk bude odinstalován.

Výměny smluv

Doplněk Covenant Kodi poskytuje uživatelům skvělý zážitek, který jim umožňuje streamovat své oblíbené filmy a televizní pořady na Kodi. Každý den přichází nový doplněk, ale mnoho z nich není schopno soutěžit nebo nahradit doplněk Covenant Kodi. Vzhledem k tomu, že existuje několik doplňků, které mají potenciál být náhradou Kodi Covenant, zde je několik:

 1. Doplněk Placenta Kodi
 2. Doplněk Uranus Kodi
 3. Doplněk Nemesis Kodi
 4. Redemption Kodi Add-on
 5. Doplněk Magic Dragon Kodi

Alternativy Kodi Kodi

Covenant vytvořil mezi uživateli šílenství a je nenahraditelný, pokud jde o jeho obsah a dostupnost toků po Exodusu. Jen málo dalších addonů však našlo cestu po stezce, aby odpovídala Covenantu.

 1. Plexus pro Kodi – (Instalační příručka)
 2. Poseidon for Kodi – (Instalační příručka)
 3. Gurzil for Kodi – (Instalační příručka)
 4. 123Movies for Kodi – (Instalační příručka)
 5. Neptun Rising Kodi – (Instalační příručka)

Smlouva vs. Placenta

Doplněk Covenant Kodi a doplněk Placenta Kodi mají o sobě jednu věc; oba jsou vidličkami populárních doplňků Kodi Exodus a Neptun Rising. Smlouva se stala známou, když vývojový tým doplňku Exodus Kodi oznámil, že doplněk Exodus Kodi již nebude aktualizován. Od té doby byl Covenant v komunitě dominantním doplňkem společnosti Kodi a žádný takový doplněk jej nenahradil..

Placenta (vidlice Neptunu stoupající) však vyšla a šla virově. Tento doplněk má potenciál a funkční okraj o krok před doplňkem, z něhož je vidlice. Placenta si od Kodi geeků vysloužila velkou chválu, a proto se zvedla až na úroveň, že nyní může snadno nahradit Covenant Kodi.

Pakt vs Exodus

Doplněk Covenant Kodi je oficiální náhradou za Exodus, který je již řadu let tváří bezplatných filmů a televizních pořadů. Exodusoví fanoušci s větší pravděpodobností přecházejí na novější verzi Exodusu, tj. Covenant, kvůli nestabilitě Exodusu a jeho mnoha přerušených odkazů, které způsobily vztek mezi jeho fanoušky. V této instalační příručce uvádíme podrobné kroky, jak nainstalovat Covenant na Kodi, který vám umožní sledovat filmy a televizní pořady zdarma.

Zabalit věci

Zabalíme celou věc a necháme ji krátkou. Tento doplněk je věcí krásy. Najdete spoustu recenzí Covenant Kodi a všechny budou chválit. Covenant umožňuje integraci účtu Trakt s toky nejvyšší kvality. Je to bezpochyby doplněk pro filmy a pořady. Pokud máte nějaké další dotazy týkající se Covenantu nebo Kodi, napište níže své obavy.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Thanks! You've already liked this