Jak nainstalovat Alluc na Kodi za méně než 7 minut

Co je úložiště Alluc?

Pokud chcete streamovat nejnovější televizní pořady / filmy přes Kodi, můžete zvážit použití Alluc. I když se musíte zaregistrovat k účtu, rozhraní je jednoduché a snadno se naviguje. Rozšíření se může pochlubit obrovskou databází obsahu dostupného pro streamování. Tímto způsobem můžete sledovat nejnovější epizody televizního seriálu a nové / klasické filmy. Přečtěte si tuto systematickou příručku níže, kde najdete informace o instalaci Alluc na Kodi.


Jak nainstalovat Alluc na Kodi Krypton verze 17 nebo vyšší

 1. Zahájení aplikace Kodi V17 Krypton a klikněte na ikonu „Gear“.Jak nainstalovat Alluc na Kodi
 2. Zobrazí se seznam možností. Vybrat poslední s názvem „Správce souborů“.jak nainstalovat alluc na kodi krypton verze 17 nebo vyšší
 3. Zde najdete zdroje pro úložiště Kodi. Klikněte na v části „Přidat zdroj“ zadejte adresu URL.alluc kodi
 4. Poklepejte na “Žádný“A zadejte následující URL: http://kdil.co/repo/alluc na nastavení kodi
 5. název zdroj médií “Kodil Repo“A zasáhl OK knoflík.alluc na kodi nastavení
 6. Najděte a klikněte na zdroj médií, který jste přidali a pojmenovali dříve, tj. „Kodl Repo“.alluc na kodi konfiguraci
 7. Vyberte „Kodil.zip“.alluc kodi tutoriál
 8. Vyberte „Video Přidatons“ > Alluc > Klikněte na Instalace z úložiště.alluc kodi
 9. Užijte si streamování na Alluc Kodi.

Jak nainstalovat Alluc na Kodi Jarvis verze 16 nebo nižší

 1. otevřeno Kodi V16 Jarvis a klikněte na „Systém“Možnost.
 2. Navigujte a vyberte „Soubor Manažer“.
 3. Vyber “Přidat zdroj“Dvojitým kliknutím na tuto možnost.
 4. Klikněte na “Žádný“A zadejte adresu URL.
 5. Kopírovat vložit: http://kdil.co/repo/
 6. Pojmenujte zdroj, například „Kodil Repo“.
 7. Klikněte na Systém > Přidatons > Nainstalujte z Zip Soubor.
 8. Klikněte na „Kodil Repo“.
 9. Vyberte „Kodil.zip
 10. Počkejte na oznámení s povoleným doplňkem.
 11. Vraťte se na domovskou obrazovku a vyberte „Programy“.
 12. Vybrat Úložiště Kodil> Doplňky videa > a pak najděte.
 13. zmáčkni Nainstalujte knoflík!

Stáhnout Alluc Kodi

 1. Stáhněte soubor Zip ve vašem zařízení.
 2. Jít do Doplňky > Klikněte na ikonu Krabice ikona > Klikněte na Instalace ze souboru ZIP > Přejděte systém do složky, která má stažený soubor ZIP > Vyberte „Kodil.zip“ > Počkejte na oznámení.
 3. Klikněte na Instalace z úložiště > Klikněte na “Kodil Úložiště„Vyberte“Video Přidatons“ >Alluc > Klikněte na Nainstalujte.

Alluc vs Exodus

Exodus existuje jako jeden z nejlepších kodi doplňků pro streamování dokumentů, sportů, karikatur, anime, televizních pořadů a filmů. Alluc addon však nezůstane dlouho, vzhledem k tomu, že vývojáři oficiálně představili poslední aktualizaci. Podle oznámení je Covenant oficiální náhradou za doplněk. To znamená, že Alluc má na Exodusu rozhodně převahu. Neexistuje žádná hrozba, že by se rozšíření prodloužilo a technicky máte podobný přístup k obrovské databázi obsahu.

Alluc nefunguje / problémy / opravy

Chyba přihlašování Alluc

Nainstalovali jste doplněk Alluc, viděli vás vyskakovací okno a přijali zřeknutí se odpovědnosti. Pokud se však rozhodnete spustit Alluc v základním nebo rozšířeném režimu, nemůžete předat přihlašovací obrazovku a zobrazit chybu.

Řešení

To by mohlo být možné, protože váš účet nebyl úspěšně zaregistrován. Navštivte stránku http://accounts.alluc.com/ a zaregistrujte se a nezapomeňte kliknout na potvrzovací odkaz, který obdržíte e-mailem. Většinou dochází k chybám při přihlášení, protože nebyla potvrzena vaše adresa.

Alluc se nepodařilo nainstalovat závislost

Tato chyba je nejčastější v Kodi při instalaci různých doplňků z různých úložišť kodi. Existuje mnoho důvodů, proč byste to mohli vidět, ale není třeba panikařit. Chcete-li chybu opravit, postupujte podle následujících pokynů.

Řešení

Pokud se chcete zbavit selhání při instalaci chyby závislosti, zvažte deaktivaci repozitářů, které již nejsou v provozu. Kodi se často snaží získat informace z rozbitých repozit. To má za následek selhání instalace. Dalším řešením je omladit Kodi prostřednictvím rozšíření Indigo.

Alluc Nebyly nalezeny žádné výsledky

Tato chyba se většinou zobrazí při hledání konkrétní show. Většinou se zobrazí seznam výsledků, které odpovídají vašemu dotazu. Existuje však několik dní, že se může zobrazit chyba „nebyly nalezeny žádné výsledky“. Přečtěte si, proč vidíte tuto chybu níže:

Řešení

Alluc má obrovskou databázi obsahu, která uživatelům umožňuje sledovat jejich oblíbené filmy / televizní seriály při maximálním pohodlí. Chyba však neznamená, že je problém s doplňkem. Někdy nemusí být výsledky poskytovaného vyhledávání k dispozici. Chcete-li vyhledávací dotaz znovu zkontrolovat, navštivte stránku http://alluc.ee

Recenze Alluc Kodi

Doplněk Alluc Kodi dokázal shromáždit obrovskou reputaci na trhu doplňků třetích stran. Mnoho uživatelů chválí rozšíření za jeho přímé rozhraní a schopnost poskytovat vysoce kvalitní toky pro různé televizní pořady / filmy.

Wat idiot, alluc je úžasný atd., Pokud má nějaké problémy, jako je život v nějakém úsilí a třídí to !! Wat bellend! Tipy společnosti Kodi ?

– Joeniniho (@ joesimons19) 31. října 2017

Uživatelé se však někdy pokoušejí zobrazit svůj oblíbený obsah. Níže vidíte uživatele, který frustrace z toho, že nebyl schopen najít streamy pro Stranger Things z druhého addonu.

Celý týden jsem sledoval odkazy Stranger Things Openload a Alluc na Covenentu, kromě dneška však nebyly k dispozici žádné… .wierd

– Jamie Cohen (@ JCKodiRocks) 3. listopadu 2017

Účet Alluc Kodi

Svůj účet Alluc si můžete snadno vytvořit online přejetím na Oblast účtů Alluc. Jakmile se zaregistrujete, můžete Alluc snadno integrovat do Covenantu.

Alluc vs smlouva

Alluc poskytuje zdroje a odkazy pro streamování televizních pořadů a filmů a pokud integrujete Alluc do Covenantu, získáte více zdrojů pro streamování a to s lepší kvalitou streamování.

Alluc API

Po registraci můžete snadno získat klíč API ze svého hlavního panelu účtu. Získejte klíč API odtamtud, zkopírujte jej a přejděte do Kodi.

Jít do doplňky > Video Doplňky > Klikněte pravým tlačítkem myši Smlouva > Nastavení > Klikněte na Účty > Přejděte dolů a vyberte Alluc a vložte API klíč které jste dostali od svého Alluc účet > Klikněte na OK. Nyní budete moci streamovat mnohem více streamovacích zdrojů a kvalitnější obsah.

Zabalení věcí

Doufáme, že tato příručka vám pomůže pochopit, jak nainstalovat Alluc na Kodi, a také řešit běžné problémy s rozšířením. Užijte si sledování filmů / televizních pořadů na doplňku bez potíží. Pokud však narazíte na nějaké problémy s doplňkem, neváhejte a napište komentář níže. Neváhejte a sdílejte článek se svými přáteli / členy rodiny. Hezký den! ��

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map