29 nejlepších Kodi skins pro verze Leia, Krypton, Jarvis (18,17,16)

Co je to Kodi Skin?

Kodi Skin mění vzhled vašeho Kodi. Skiny Kodi dodají vašemu Kodi nový vzhled a dojem, kde můžete měnit barvy, motivy, polohu nabídky a podobně pomocí nové kůže Kodi. Stručně řečeno, pomocí Kodi Skin můžete do své verze Kodi přinést novou jiskru s šumivými barvami a obrovským množstvím přizpůsobitelných možností.


V této příručce vám přinášíme zkušenosti s různými skiny Kodi, které jsou k dispozici pro každé vaše zařízení.

Aeon Nox je nejlepší Kodi Skin pro březen 2019 podle výsledků průzkumu KodiVPN

nejlepší kodi skin pro únor 2018

Nejlepší skiny Kodi pro březen 2019

Každý rok je Kodi plná nových Skin, které přebírají svět Kodi. Níže jsou uvedeny některé z nejlepších Kodi Skins 2018:

 1. Aeon Nox
 2. Arctic Zephyr
 3. Titan
 4. Black Glass Nova
 5. Průzračný
 6. Aeon MQ5
 7. Jantar
 8. Zadní řádek (Stáhněte zadní řádek http://srp.nu/krypton/repositories/superrepo/)
 9. AppTV
 10. Xperience 1080

29 Nejlepší Kodi Krypton Skiny verze 17 nebo vyšší

1. Aeon Nox

aeon nox je nejlepší kodi skin pro krypton verze 17 nebo vyšší

Aeon Nox je na prvním místě v našem nejlepším vzhledu společnosti Kodi pro rok 2017. Hlavním důvodem byla široká škála nastavení, která můžete provádět, včetně barev, motivu kůže a dokonce i písem. Změna vzhledu hlavní nabídky je to, co apeluje na většinu uživatelů Kodi v aplikaci Kodi Skin. Toto je pravděpodobně nejlepší vzhled pro nové i zkušené uživatele Kodi.

2. Black Glass Nova

černé sklo nova kodi kůže

Když se podíváte na Kodi Skin Black Glass Nova, připomnělo by vám to Windows Vista kvůli jeho skleněným oknům. Zjistíte, že existují dva režimy, tj. Režim Black Glass, kde se téma Kodi změní na černé sklo. Druhý režim se nazývá režim Black glass Nova, kde jsou dlaždice mnohem menší.

3. Krabice

Box kodi skin

Box Kodi Skin obsahuje celou řadu přizpůsobitelných hlavních nabídek, dílčích nabídek a mnoha různých widgetů pro výběr. To dále mění barevné akcenty Kodi Skins, což dělá téma ještě atraktivnějším. Tento vzhled lze použít na mnoha zařízeních, protože poskytuje také podporu dotyku. Je to pokročilý produkt Kodi Skin a je pravděpodobné, že jej najdete v této kategorii.

4. Omni

omni kodi kůže

V mnoha případech je skutečná funkce pro jakýkoli produkt nebo službu skrytá za jejím jménem. Podobně hlavní rys tohoto Kodi Skin do značné míry spočívá v jeho všudypřítomných nabídkách. Nejdříve však můžete najít kontrastní podobnost s Mimic Kodi Skin. Nemá však mnoho přizpůsobených možností nastavení než pro Mimic. Jeho hlavní menu a podnabídka jsou přístupné z každého okna, což je nová přidaná funkce.

5. Pellucid

Pellucidní kůže Kodi

Pellucid je jednoduchý, přesto elegantní Kodi Skin. Nabídka Kodi Home této kůže obsahuje plakáty umístěné ve spodní části obrazovky a mizí animací. Pro lidi, kteří často používají Kodi za účelem sledování živých IPTV, musí Kodi kanály vyzkoušet tuto pokožku, protože to bude pro vás nejzábavnější. Uživatelé Kodi Jarvis musí počkat, protože Pellucid je k dispozici pouze v Kodi Krypton.

6. Jednota

unity-kodi-skin

Unity Kodi kin je poněkud stejná jako kůže Confluence Kodi s výjimkou rozhraní. Má velmi jednoduché horizontální menu, ale stále vypadá skvěle díky filmovým plakátům, které se objevují na domovské obrazovce. Uživatelé, kteří dávají přednost velmi slušné kůži; toto je pro ně vysoce doporučeno. Kůže se používají k vylepšení obecného rozhraní Kodi a tato kůže udělala krok dále v tom, že s ní také udělala něco snadného.

Nejlepší skiny Kodi Leia verze 18 Beta

7. Aeon MQ5

Aeon MQ5 je nejlepší kodi Leia skin pro verzi 18 beta

Existuje jen málo skiny Kodi, které se hodí s Kodi Leia a Aeon MQ5 je jedním z nich. Kodi Leia je stále ve své verzi beta a prochází různými experimenty, ale Aeon MQ5 je jednoduchá kůže Kodi Skin, která bude perfektně fungovat s novou nebo nejnovější verzí. Má pravomoci upravovat každou část kůže, což je důvod, proč se jedná o detailní vzhled Kodi Skin, protože můžete provádět mnoho změn.

8. Mřížka

grid-kodi-skin

Na modelu Kodi Leia Alpha 1 není spuštěno mnoho vzhledů společnosti Kodi, protože se jedná o novou verzi a nebylo pro ni vyvinuto mnoho vývoje. Grid Kodi skin je však jednou z nejlepších skinů Kodi pro styling rozhraní Kodi Leia 18 a vylepšování jeho vzhledu. Má velmi atraktivní a elegantní uživatelské rozhraní, díky kterému je zážitek z Kodi mnohem vzrušující. Přesto, že mají omezený počet funkcí, vývojáři Gridu dobře pracovali na kvalitě své funkčnosti, než na počtu jeho funkcí.

9. Rapiere

Rapier kodi skin

Často se říká, že tato kůže Kodi je často kompletní verzí kůže, kterou kdy najdete. Funkce, díky které je tak kompletní, je její široká škála možností sportovní konfigurace, které jsou rozloženy po celé obrazovce, ale tyto možnosti vám nepatří. Je mezi nejstarší dostupnou verzí Kodi a dobře se hodí pro téměř jakoukoli verzi Kodi.

10. Znovu zaostřit

Zaostřete na kodi skin

Tato kůže Kodi Skin je často tou nejlepší volbou pro uživatele Kodi, kteří používají Kodi na dotykovém displeji nebo na svých chytrých telefonech. Kromě toho vás informuje o aktuálních televizních pořadech a filmech, které jste právě sledovali, a na základě tohoto mediálního obsahu vám poskytne podobné doporučení.

11. Eminence

Eminence kodi skin

Eminence má jednoduché uživatelské rozhraní, ale současně najdete mnoho malých ikon umístěných ve spodní části obrazovky. Přestože kůže nemusí být tak přizpůsobitelná jako ostatní, ale je rychlá jako blesk. Funguje také mnohem plynuleji než jakákoli jiná pokožka a je doporučován uživatelům, kteří plnili své Kodi mnoha doplňky Kodi.

12. FTV

ftv-kodi-skin

Už jste si někdy představovali integraci Kodi a Amazon Fire TV, ne? Jo, pak zažijte dotek uživatelského rozhraní Fire TV na Kodi Leia 18 nyní s FTV Kodi Skin, který poskytuje vzhled a dojem Fire TV na Kodi. Kůže je k dispozici v oficiálním úložišti doplňků Kodi, a proto není nutné žádné nadbytečné stahování.

Nejlepší skiny Kodi Jarvis verze 16 nebo nižší

13. Chroma

chroma je nejlepší kodi skin pro jarvis verze 16 nebo nižší

Chroma Kodi Skin upravuje barvy svého motivu podle prvků na obrazovce. Některé skiny Kodi používají na svém pozadí stejné fólie, v důsledku toho některé prvky nejsou jasně vizuální. Chroma proto upravuje barvy pozadí a také uklidňuje vaše oči.

14. KOver

Kover kodi skin

KOver Kodi Skin je plně přizpůsobená kůže, která uživatelům Kodi umožňuje vytvářet si vlastní kůži podle svých představ. Pro uživatele Kodi to nemusí být považováno za upřednostňovaný vzhled, protože mnozí by rádi sledovali média a vyhýbali se problémům. Používání této aplikace Kodi Skin však stojí za to.

15. Mimic

Mimic kodi skin

Mimic je k dispozici téměř na každém zařízení, které má nižší hmotnost a rychle se streamuje. Má další funkci, která vám umožní přizpůsobit některé barvy a upravit domovskou stránku pomocí fan art. Kromě mnoha funkcí má Mimic Skin vestavěnou podporu pro zařízení s dotykovou obrazovkou.

16. Eunique

Eunique kodi skin

Jak název napovídá, Eunique dává uživatelům Kodi jedinečný zážitek, včetně jasných barev a snadno dostupného mediálního obsahu. V Kodi Home má téměř vše, co z něj dělá jednoduché uživatelské rozhraní.

17. Průhlednost

Průhlednost kodi kůže

Transparentnost je fanoušek umělecké tvorby, což znamená, že ji lze přizpůsobit podle přání uživatelů Kodi. Podporuje všechny nové funkce, které nabízí Kodi Jarvis, a velmi snadno se přizpůsobuje. Noví uživatelé Kodi Jarvis, kteří neznají Kodi Skiny, mohou také použít Transparency Kodi Skin.

Nejlepší skiny Kodi pro Amazon Fire Stick / Fire TV

18. Arctic Zephyr

Arctic Zephyr je nejlepší kodi pleť pro amazon firetv a firestick

Arctic Zephyr je nejlepší zařízení Kodi Skin pro Fire Stick a Fire TV, protože nabízí tak velké množství informací na tak malé obrazovce. Má různé varianty, světlejší a tmavší varianty. Přestože nedokáže nabídnout možnost dotykového zařízení, ale nikdy nezklame uživatele Firestick s jeho podrobnou úpravou a přizpůsobením.

19. Mlhovina

Kůže mlhoviny kodi

Mlhovina je Kodi Skin, který byl postaven hlavně pro Smart TV, protože má dotykovou podporu. Hudební centrum je to, co dělá tomuto Skin vyniknout, protože poskytne všechny náhodné a doporučené možnosti pro vaši hudební chuť. Dále nabízí možnosti přizpůsobitelné pro vaše zařízení Firestick.

20. Xperience 1080

Xperience 1080 kodi skin

Tento Kodi Skin byl navržen pro sledování HD. Z nejlepších doplňků Kodi, které jste nainstalovali do svého zařízení Kodi, bude shromažďovat všechny odkazy pro prohlížení HD a prezentovat vás na domovské stránce Kodi. Je to také velmi lehká pokožka, díky které budou všechny vaše doplňky lehčí.

Nejlepší skiny Kodi pro zařízení iOS / Mac

21. Si02

Sio2 je nejlepší kodi skin pro zařízení ios / mac

Tento Kodi Skin je přesnou replikou rozhraní Apple TV, a proto se nejlépe hodí pro iOS. Dále nabízí podobnou funkci, protože její vývojáři zajistili, že mezi obsahem, který chcete sledovat, musí být několik kliknutí. Sledování vašeho oblíbeného obsahu na Kodi netrvá téměř dlouho. To nemusí mít mnoho přizpůsobení nabídnout, ale to bylo vyrobeno pro usnadnění použití pro uživatele Kodi.

22. AppTV

Apptv kodi skin

AppTV je další doporučená aplikace Kodi Skin pro uživatele Apple, která byla speciálně navržena s ohledem na využití konkrétních potřeb uživatele. Dokonce i styl ikon a jeho rozvržení jsou podobné grafickému rozhraní Apple TV. Funkce, která ohromí každého uživatele Kodi, je jeho rychlé rozhraní. Lze jej dále přizpůsobit podle přání uživatelů Apple.

23. Ace

Ace kodi skin

Ace je všestranný Kodi Skin, který je také vhodný pro Apple iOS. I když to může podporovat přizpůsobitelné funkce, ale je jistě zklamáním skutečnosti, že nepodporuje živé televizní vysílání. Je to však bohatý produkt Kodi Skin a je také jedním z nejrychlejších.

Nejlepší skiny Kodi pro zařízení Android

Než budete moci nastavit Skiny na vašem kodi, budete muset nastavit kodi na Android. Po instalaci Kodi na Android budete vystaveni velkému množství streamovaného obsahu pomocí několika kliknutí.

24. soutok

Confluence je nejlepší kodi skin pro Android zařízení

Konfluence může být pro Kodi výchozí vzhled, ale pokud jde o vaše zařízení Android, je to určitě preferovaná kůže Kodi. Konfluence je důvodem, proč mnoho lidí Kodi Jarvis stále miluje, a to díky svému jednoduchému a přitom efektivnímu rozhraní.

25. Titan

Titan kodi kůže

Titan Kodi Skin je plný barev, přesto je informativní. Vzhledem k mediálním souborům poskytuje podrobný náčrtek streamovaného obsahu. Proto vám umožňuje vybrat si film nebo televizní pořady podle vašeho zájmu. Díky jednoduchému uživatelskému rozhraní je ideální pro zařízení Android.

26. Titan

Titanový kodi kůže

Titan není nejnovější Kodi Skin, ale určitě funguje na jakémkoli zařízení Android. Funguje pro všechny doplňky videa, doplňky programů a hudební doplňky. Přináší vám skvělý zážitek, pokud jde o streamování videí a hudby.

Nejlepší skiny Kodi pro televizní vysílání

27. Jantarová

Amber je nejlepší kodi skin pro streamování tv boxů

Amber se rozhodně neliší od Estiary Kodi Krypton Skin, což je výchozí vzhled pro Kodi Krypton. Po instalaci Amberu do krabic Kodi si však brzy všimnete světlejšího efektu. Dalším rysem, který se bude absolutně chtít zamilovat do Amber, je jeho rozhraní a výběr barev, které uklidňují oči.

28. Pojistka Neue Skin

Pojistka Neue kodi skin

Pojistka Neue Kodi Skin je určena pro všechny filmové fanatiky, kteří jsou schopni elegantně prezentovat vaše mediální soubory. Nepředstavuje vám mnoho přizpůsobitelných možností, ale stále je mnohem lepší než výchozí vzhled Estiary Kodi Krypton. Důrazně se doporučuje kvůli jeho jednoduchosti.

29. Zadní řada

Zadní řada kodi kůže

Na první pohled můžete mít pocit, že rozhraní je podobné jako u systémů iOS a OS X, ale určitě je k dispozici pro všechny streamingové boxy. Nejlepší uživatelé Kodi Boxů mohou tuto pokožku považovat za jedinečnou díky jejímu domácímu kinu.

30. Maximinimalizmus

maximinimalism-kodi-skin

Pro uživatele Kodi, kteří si chtějí přizpůsobit své uživatelské rozhraní, ale chtějí, aby bylo jednoduché a bezproblémové, je tato kůže pro ně nutností. Maximinimalismus je velmi lehká a hladká kůže, která uživatelům poskytuje velmi snadno použitelný přístrojový panel. Maximinimalism Kodi skin byl velmi doporučován mnoha uživateli Kodi a doporučujeme všem uživatelům, protože je to dobrá volba.

Nejlepší recenze Kodi Skins Reddit

nejlepší recenze kodi skiny

Před použitím Arctic Zephyr byly mezi uživateli Kodi populární MQ Kodi Skiny. Po použití Arctic Zephyr však měli úžasný zážitek, který jim umožnil držet se konkrétní Kodi Skin. Apeluje na mnoho uživatelů Kodi a je zřejmé, že Arctic je mnohem lepší než MQ Skins.

nejlepší kodi skiny reddit recenzi

Titan Kodi Skin je také preferovaným skinem mnoha uživatelů Kodi a důvodem je jeho rozhraní ve stylu Netflix. Netflix má hladké rozhraní, kde můžete vidět seznam filmů a televizních pořadů na přední straně obrazovky.

Jak změnit skiny Kodi

Chcete-li změnit vzhledy Kodi, musíte postupovat podle následujících kroků:

 1. otevřeno Kodi > Jít do Nastavení (ikona ve tvaru ozubeného kola) > Klikněte na Nastavení rozhraní.
 2. V nabídce vlevo klikněte na Kůže > Nyní na pravé straně vyberte Kůže možnosti pod Podívej a cítíš kategorie.
 3. Zobrazí se pole se dvěma možnostmi, tj. Estouchy a Ústí. Toto jsou dvě výchozí skiny Kodi. Další skiny Kodi získáte kliknutím na Získat více možnost vpravo.
 4. Klikněte na libovolnou položku Kodi Skin, která se vám bude líbit a změní se.

Jaký je rozdíl mezi skiny a sestavením?

Sestavy Kodi jsou kolekce doplňků, zatímco vzhled Kodi mění rozhraní a rozvržení softwaru Kodi. Při instalaci sady Kodi Build se do vaší krabičky Kodi automaticky nainstalují různé doplňky.

Kodi Skins mění nabídku, tapety Kodi a témata Kodi, které nebude možné rozpoznat, pokud jde o váš starý software Kodi. Pokud chcete změnit vzhled Kodi, měli byste lépe získat Kodi Skin. Pokud však chcete nové nejlepší kodi repozitáře, měli byste si vytvořit Kodi Build.

Zabalení všeho nahoru

Kodi Skin dává vašemu Kodi zcela nový vzhled se všemi novými tématy, zářivými barvami a úžasnými umístěními v nabídce. Usnadňuje přístup k vašemu Kodi tím, že přináší svůj mediální obsah na domovskou stránku Kodi. V této příručce jsme podrobně vysvětlili každou z uvedených nejlepších Kodi Skin pro uživatele Kodi, aby si mohli vychutnat nejlepší zážitky ze streamování.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map